آب گرم فلکده

آب گرم جنگلی

منطقه فلکده دارای آب و هوای خنک و کوهپایه‌ایی می باشد که در فصول گرم سال بسیار مطبوع است. آبگرم فلکده در دل جنگل های زیبای دوهزار تنکابن و در زیر کلاهکی صخره ای پنهان شده است. که افراد کمی از آن اطلاع دارند. آبگرم فلکده از نظر توپوگرافی دارای پستی و بلندی هایی است که زیبایی و تنوع خاصی را به آن می‌بخشد.

جاده آبگرم فلک ده

مسیر آب گرم فلکده

در مسیر زیبای این آبگرم ، به جنگل بسیار زیبایی از کاج و سرو می رسیم و سرانجام پس از طی یک سر پایینی با شیب تند به آبگرم معدنی می‌رسیم که نسبت به سایر آبگرم های منطقه تفاوت بسیاری دارد. آبگرم فلکده التیام بخش دردهای مفصلی است و به دلیل نداشتن گوگرد ، بوی بدی ندارد و می توان آن را نوشید.

روستای لیره سر

لیره سر

روستای فلکده در منطقه لیره سر در فاصله 33 کیلومتری جنوب شرقی تنکابن قرار دارد که مسیر آن از سه راهی خرم آباد در داخل شهر تنکابن و قبل از پل چشمه کیله آغاز می شود و پس از عبور از شهر خرم آباد و رسیدن به دو راهی سه هزار و لیره سر، با طی کردن جاده خاکی ، به آب گرم روستای فلکده می رسیم.

پل چشمه کیله

پل چشمه کیله

مسیر دسترسی به آبگرم فلکده بدین شکل است که بعد از پارک خودرو در روستای لیره سر ، جنگلی بسیار زیبایی را به مدت تقریبی ۲ ساعت طی می کنیم. (البته با خودرو نیز می‌توان رفت ، ولی با توجه به خاکی بودن جاده و شیب بسیار تند آن ، توصیه می کنیم این مسیر را پیاده طی کنید).

حالا بعد از ۲ساعت پیاده روی در این جنگل زیبا ، شنا و غوطه ور شدن در آبگرم آن بسیار لذت بخش خواهد بود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

instrumentation | ابزار دقيق مهرآهنگ زرتشت-فروش پیانو دیجیتال,فروش گیتار,خرید ویولن,گیتار,راهنمای خرید پیانو نقاشی ساختمان-رنگ مولتی کالر-اجرای کناف فردایی دیگر نصب قطعات لیفتراک کفش شاهین سی ان سی آموز Melissa خرید فالوور ارزان